Haber

Denizlispor U13 Takımımız Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Katıldığı turnuvalarda son periyodu başarılı sonuçlar ve kupalarla kapatan Denizlispor U13 Grubu, yeni dönem hazırlıklarını Teknik Sorumlu İsa Akan nezaretinde Denizlispor Kınıklı tesislerinde sürdürüyor.

Denizlispor’un geleceği olarak gösterilen minik horozlar, haftanın en az 3-4 günü çalışarak kendilerini geliştirmeyi ve lige hazır başlamayı hedefliyor. Grup, yeni dönem hazırlıklarını Teknik Sorumlu İsa Akan nezaretinde Denizlispor Kınıklı tesislerinde sürdürüyor. Dönem hazırlıklarını anlatan yeşil siyahlı takımın deneyimli antrenörü İsa Akan, idmanlardan çok memnun olduğunu belirterek, “Çalışmalar iyi gidiyor. Maçlarımız muhtemelen bahar aylarında oynanacak. Geçen yıl çok geç oldu. Sıcaktaydık. Bu yıl biraz erken olabilir ama bu kadar. “Yaklaşık bir buçuk aydır sezonu açmamıza rağmen çalışıyoruz. Kesinlikle haftanın 3-4 günü antrenman yapıyor. Bir gün de hazırlık maçı oynuyoruz” dedi.

“Turnuvaları kaçırmıyoruz”

Teknik Sorumlu Akan, miniklere sıkı bir çalışma programı uyguladıklarını belirterek, “Bunun yanında zaman zaman turnuvalara da katılıyoruz. Geçtiğimiz günlerde turnuvalar vardı. Çok başarılıydı. Denizlispor olarak altyapı koordinatörümüz Ahmet Yıldırım Güzel turnuvalar düzenledik. Bu yıl da turnuvalara katıldık. Katılmaya devam edeceğiz. Çünkü çocukların gelişimi açısından çok değerli. Farklı takımlarla hazırlık maçları oynuyoruz ama turnuvalara katılıyoruz” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu