Yaşam

Netflix’in TikTok’ta Herkesin Övdüğü Güney Kore Yarışma Programının Detayları

Bir Tiktok kullanıcısının önerdiği, ‘Şeytanın Aklı Akla Gelmiyor’ adıyla Türkçeye çevrilen, bol bulmaca, akıl oyunları ve sürprizlerle dolu Güney Kore yarış programı ‘Şeytan’ın Planı’nın detaylarına bakalım. . ?

Netflix’te yayınlanan ve TikTok’ta bir kullanıcı tarafından övülen ‘Şeytan Akla Gelmiyor’ isimli yarış programını gelin birlikte inceleyelim.

Türkiye’de henüz keşfedilmediği düşünülen bu Kore yarışmasını öneren kullanıcı, başlangıçta dizi olarak açtığını ancak daha sonra yarışma olduğunu öğrendiğini ve nefesini tutarak izlediğini söylüyor.

Netflix’te yayınlanan reality şov “Şeytan Akla Gelmiyor”, 26 Eylül’de izleyicilerin beğenisine sunulan gerilim dolu bir yarış programıdır.

“Şeytan Aklına Gelmez” adlı reality şovda 12 yarışmacı, akıllara durgunluk veren oyunlarla sınırlarını zorlarken büyük ödül için yarışıyor.

Fragmanda 12 yarışmacının “Game Town”a ilk adımlarını attığı görülüyor. Katılımcılar bir hafta boyunca dış dünyayla hiçbir temas kurmadan karmaşık zorluklara ve akıllara durgunluk veren oyunlara katılıyorlar.

Gelin o gerilim dolu fragmanı hep birlikte izleyelim.?

Programı oluşturma motivasyonunu açıklayan yapım direktörü Jung Jong Yeon, insanların sıra dışı fikirleri ve davranışları hakkında sorular sorduğunu ve bu programın bu tür soruları uyandırdığını söylüyor.

Gelin sosyal medyadaki yorumlara bakalım:

?

?

?

?

?

Siz de izlediyseniz yorumlarda buluşalım.?

arsuz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu