Yaşam

Penisinin Çikolataya Benzediğini Düşünen Adamın Hikayesi Konuşanlara Damgasını Vurdu!

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın üstlendiği Talkers’ta yine eğlenceli anlar yaşandı. Rus bir turistle yaşadığı anları anlatan adam, aynı zamanda penisine iltifat edildiğini de düşünmüş ve bu hikaye herkesi kahkahalara boğmuştu.

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın yaptığı Konuşmacılar programında yine eğlenceli anlar yaşandı.

İzleyicilerin Rus bir turistle yaşadığı diyaloğu anlatan programa damgasını vururken, söz konusu olay herkesi kahkahalara boğdu.

Antalya Kemer’de yaşadığı olayı anlatan konuk, “Beyaz şortla havuza girdim. Dışarı çıktığımda çok güzel, 1.80 boyunda, tabii ki Rus yabancı bir bayan vardı. İngilizce anlamıyorum.” ya” dedi aralarında geçen komik konuşmayı anlatırken.

“Bu kız yanıma geldi ve ‘Sen çok güzel bir ten rengi çikolatasın’ dedi. “Cilt, deri demektir, ama ben başka bir şeyi anlıyorum.”

Hasan Can, ‘Çikolata gibi cinsel organların olduğunu mu söyledi sanıyorsun?’ Cevabına yanıt olarak stüdyodan kahkahalar yükseldi.

Konuk, “Merak ediyorum, nereden biliyorlar? Gördüler mi? Acaba sudan çıkmış gibi miyiz?” Yaşadığı olayı sözleriyle anlatırken, söz konusu olay programa damgasını vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu