Haber

Şanlıurfa’da Erdoğan’a “Toplu Oy”… Oğuz Kaan Salıcı: “Yetkili Avukat Arkadaşlarımız İlgili Köye Yönlendirilerek İlçe Seçim Kurulu’na İtiraz Edilmiştir…

Şanlıurfa Sosyal medyada Recep Tayyip Erdoğan’ın Harran’da sandıkta toplu halde damgalandığını gösteren görüntüler paylaşıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Sosyal medyaya yansıyan bu görüntüler Şanlıurfa’nın Harran ilçesine bağlı Minare köyünde çekildi. Önce sandık kurulu üyelerimiz darp edildi sonra bu görüntüler ortaya çıktı. Yetkili avukat arkadaşlarımız yönlendirildi. ilgili köy ve ilçeye OyKurula itiraz edildi” dedi.

Harran’ın Minare köyünde Cumhurbaşkanlığı Seçimi sandıklarına Recep Tayyip Erdoğan’ın arka arkaya damgalandığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Sosyal medyaya yansıyan bu görüntüler Şanlıurfa’nın Harran ilçesine bağlı Minare köyünde çekildi. Önce sandık kurulu üyelerimiz geldi. darp edildi ve ardından bu görüntüler ortaya çıktı. Yetkili avukat arkadaşlarımız ilgili köye yönlendirilerek İlçe Seçim Kurulu’na itiraz edildi. Bu arada Şanlıurfa Valisi ve Emniyet Müdürü’ne ulaşılamıyor. Şahsiyetleri toplantıda” dedi.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu