Yaşam

Hayırseverler, ihtiyacı olan gençleri desteklemek için çevrimiçi teklifle rekabet edecek

Kur’an-ı Kerim’de kelime anlamı olarak “güzel borç” anlamına gelen “karz-ı hasen”, kişinin hiçbir karşılık beklemeden ve karşılığını yalnızca Allah’tan beklemeden verdiği borçtur. Bu anlayışla hareket eden Karz-ı Hasen Vakfı, evlenmek isteyen gençlere destek olmak amacıyla faizsiz ve geri ödeme imkanlarına uygun olarak yardım etmektedir.

Vakfın İlk Çevrimiçi Bağış Müzayedesi 1,2 milyon hasılat elde etti.

İlk bağış müzayedesi, Bidsee çevrimiçi müzayede uygulamasında Mart ayında gerçekleşti. 57 eser müzayedeye çıkarılmış ve 1.271.498 TL hasılat elde edilmiştir. Müzayede boyunca siz teklif verdikçe otomatik olarak yenilenen bankonun heyecanı hiç bitmedi. Hayırseverler hızlı ve kolay bir şekilde tekliflerini vererek, Bidsee aracılığıyla ihtiyaç sahibi gençlere takviyelerini ulaştırdılar.

Resim, hat sanatı, ebru ve oyma eserler, cepken ve fermanlardan oluşan geniş koleksiyon, online müzayede ile hayırseverlerin beğenisine sunuldu.

Şimdi, 2. Karzı Hasen Vakfı Yararına Bağış Müzayedesi 4 Mayıs 20:30’da Bidsee’de.

Online müzayede heyecanı, yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla bütünleşmeye devam ediyor.
Hayırseverler, çevrimiçi bir açık artırma ile hayır kurumlarında yarışacak.

Evlenmek isteyen gençlere destek olmak isteyen herkes 4 Mayıs’ta Bidsee uygulaması üzerinden eşsiz çalışmalara ulaşarak Karzı Hasen Vakfı’na destek olabilir.

Hayırseverler Eşsiz Eserlere Online Müzayede Heyecanıyla Ulaşıyor.

Bidsee’de düzenlenen bağış müzayedelerinde, online müzayede uygulamasında toplam 6.124.200 TL’ye mal olan eserler hayırseverlerle buluşmuş ve elde edilen gelir çeşitli hayır faaliyetlerinde kullanılmak üzere hayırseverlere gönderilmiştir. Hayırseverler, taşınabilir cihazlarıyla kısa sürede müzayedelere katılabildi.

Bidsee’de düzenlenen müzayedelerde büyük yankı uyandıran ve yüksek yardım rakamlarına ulaşan olaylar oldu. Depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen müzayedede ihale hiç durmadı, 3 saatte 2 milyonun üzerinde gelir elde edildi.

BİDSE NEDİR?

Bidsee, hem satıcılar hem de alıcılar için oldukça pratik ve gerçek bir müzayede deneyimi sunan taşınabilir bir uygulamadır. Kullanıcılarının hem satıcı hem de teklif veren olmalarını sağlar. Sahipler, antikacılar ve satıcılar canlı yayın planlayabilir veya anında müzayede başlatabilir. Kullanıcılar, programlanmış yayınları takip edebilir ve uygulamanın yayın bildirimi ile yayınlara katılabilirler. Ayrıca uygulama, müzayedelere katılan kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Bidsee, ihale sürecinin senkronizasyon sorunu olmadan yürütülmesini garanti eder. Otomatik yenilenen sayacı, kolay kullanımlı teklif verme özelliği ve kesintisiz deneyimi ile müzayedelerde heyecan hiç bitmiyor.

Bidsee ile müzayede deneyimi pratik, hızlı ve kolayca erişilebilir.

Karzı Hasen Vakfı yararına online müzayedelere katılmak ve umut paylaşmak isteyenler, Bidsee taşınabilir uygulamasını indirerek ücretsiz olarak hızlıca müzayede etkinliğine katılabilirler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu